Odpowiedz

Klawiatura ING - iOS

Witam,

Wprowadzenie klawiatury ING wydaje się być ciekawym pomysłem jednak nie obyło się bez błędów.

wprowadzanie polskich znaków "ą" "ę" "ó" itd. - litery zamiast być na pierwszym miejscu jak w systemowej klawiaturze są niestety na miejscach dalszych, co utrudnia wpisywanie.

Podpowiedzi nie dają rady w takim stopniu jak np. w innych klawiaturach firm trzecich - błędnie wpisane słowo jest podkreślone jednak nie ma podpowiedzi jak by to słowo miało wyglądać w formie poprawnej.

Dźwięki klawiatury - mimo wyłączenia dźwięków w opcjach niestety podczas wpisywania znaków dalej słychać "klikanie".

Dodatkową opcją mogłoby być wprowadzanie tekstu za pomocą mikrofonu tak jak w aplikacji systemowej.

To tak na szybko co rzuciło mi się w oczy. Jak na razie nie jestem zbytnio przekonany do jej użytkowania, ale w przyszłości jeżeli apple nie wprowadzi opcji podpowiedzi w j.polskim to kto wie.

Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 1 z 3 (5 043 wyświetleń)

Re.: Klawiatura ING - iOS

To jeszcze kilka uwag ode mnie:

1. Klawiatura nie obsługuje 3D-Touch, co w moim przypadku wyklucza ją jako podstawową.

2. Wyłączenie emoji w ustawieniach klawiatury nie wyłącza emoji.

3. Kolor klawiatury nie dopasowuje się tak jak w klawiaturze oryginalnej.

 

Odpowiedz
0 Lajków
erking
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-07-2018
Wiadomość 2 z 3 (4 970 wyświetleń)

Re: Re.: Klawiatura ING - iOS

Dziękujemy za wiadomość. Cały czas pracujemy nad poprawą klawiatury. Jak tylko będzie możliwość – na pewno poprawimy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (4 890 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy