Odpowiedz

Gogle pay płatność w Polsce walutą USD

Witam chciałem zapłacić dziś GP za zakupy w sklepie. Na terminalu wyskoczyła mi płatność w USD. Na szczęście bo odrzucona. Płacę aplikacją GP od początku jak ING wprowadziło do swoich usług ale z taką sytuacją miałem pierwszy raz styczność. Dlaczego tak się stało czy to jakiś błąd?
Odpowiedz
0 Lajków
boniu1978
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
4
16-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 760 wyświetleń)

Re: Gogle pay płatność w Polsce walutą USD

Przedstawiona przez Ciebie sytuacja może być związana z ustawieniami danego terminala płatniczego. Być może przed płatnością sprzedawca przez przypadek wybrał walutę płatności USD. Trudno mi jednoznacznie sprawdzić tę sytuację. Możesz do nas napisać przez Moje ING lub zadzwonić 32 357 00 12. Wtedy zobaczymy Twoją odrzuconą transakcję.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 719 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy