Odpowiedz

BLIK - autoryzacja biometryczna

Dzień dobry,

 

Czy jest w planach wprowadzenie autoryzacji biometrycznej przy płatnościach BLIKiem? To już w zasadzie standard w innych bankach, a w ING nadal trochę trąci myszką i trzeba wklepywać PIN. Jeszcze gdyby aplikacja potrafiła przestawić klawiaturę ekranową w tryb numeryczny, tak jak w innych miejscach - niestety, to też nie działa.

 

Znalazłem na forum stary wątek (z 2018 roku) gdzie odpowiedź przedstawiciela ING była taka, że jest to w planach. Jaki jest aktualny status tej zmiany?

Odpowiedz
0 Lajków
v3rt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (5 576 wyświetleń)

Re: BLIK - autoryzacja biometryczna

Ten temat jest przez nas analizowany. Rozważamy wprowadzenie autoryzacji biometrycznej przy płatnościach BLIKiem. Na ten moment nie jesteśmy w stanie przekazać bardziej szczegółowych informacji. 

 

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Były moderator
Były moderator icon
345
67
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 547 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dodanie opcji odświeżania salda w aplikacji

Dziękujemy za sugestię 😉

14-08-2026
Re: Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Obecnie nie pracujemy nad udostępnieniem takiej funkcji, natomiast Twój głos przekazałam do odpowiedniej jednostki w banku Emotikon: Szczęśliwy

14-08-2026
Dodanie opcji odświeżania salda w aplikacji

Proponuję dodanie w aplikacji ING opcję ręcznego odświeżania salda np. poprzez przeciągnięcie ekranu z góry na dół albo kliknięcie ikony. Teraz żeby sprawdzić aktualne saldo trzeba całkiem wyjść z apl

...

14-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy