Odpowiedz

Aplikacja

Aplikacja
-Brak rozdzielności powiadomień w aplikacji. Powiadamia cię o wszystkim albo o niczym. Powinno być w powiadomieniach żeby można było sobie tylko zaznaczyć co kogo interesuje np. o przelewach przychodzących a reszta mało istotna. Powinno przychodzić powiadomienie o nowym przelewie z ukrytą kwotą.
- Przelewy na telefon tylko 1000 zł dwa po 500 zł dziennie stanowczo za mało przynajmniej 3000 zł jednorazowo
- Brak ukrywania salda przy zalogowanej aplikacji
- Potwierdzanie przelewu na telefon dodatkowym kodem z sms to trochę przesada. Wystarczy pin lub odcisk palca
Ale na pochwałę zasługuje dodawanie numeru telefonu do odbierania przelewów na telefon. Można sobie w każdej chwili szybo zmienić na inny a ten podany w banku do kontaktu zostaje bez zmian

deepower
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
23-05-2024
Wiadomość 1 z 4 (1 011 wyświetleń)

Re.: Aplikacja

Brak możliwości zmiany nadanego Loginu do banku na własny
deepower
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
23-05-2024
Wiadomość 2 z 4 (778 wyświetleń)

Re.: Aplikacja

ING jest chyba jedynym bankiem który nie daje żadnej możliwości zmiany loginu do bankowości www. Tak samo jak nie dają możliwości wyłączyć hasła maskowanego czy wymusić autoryzację przez aplikacje mobilną.

 

 

Odnośnie loginu to ING prosi o podawanie kilku znaków z loginu podczas dzwonienia na infolinię (to ja dzwoniłem do nich więc na pewno to było ING). Każdy bank trąbi na każdym kroku nigdy, nikomu nie podawać loginu i hasła, a tu nagle ING prosi na infolinii o podawanie wybranych znaków z loginu.

 

 

b9MSJPa9brrw7BS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
25
02-04-2023
Wiadomość 3 z 4 (728 wyświetleń)

Re.: Aplikacja

W placówce możemy zmienić login, natomiast on również będzie generowany automatycznie. Podczas rozmowy telefonicznej, w celu potwierdzenia tożsamości, specjalista może poprosić o wybrane znaki, natomiast nie poprosi nigdy o pełny login. Przekazałem Twoje sugestie do zespołu zajmującego się bankowością.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KarolB
Moderator
Moderator icon
142
22
02-09-2021
Wiadomość 4 z 4 (650 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

U mnie już od dawna częściowo nie działa, tzn. nazwę użytkownika muszę kopiować do schowka i wklejać na formularz, natomiast uzupełnianie hasła działa mi prawidłowo. W ING Business też mi nie działa u

...

16-06-2024
Re.: Limity Transakcyjne propozycja

Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego działu. Każdy głos klienta jest dla nas ważny i analizujemy wprowadzanie nowych rozwiązań Emotikon: Szczęśliwy

15-06-2024
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Proszę, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub z naszą infolinią. Przyjmiemy indywidualne zgłoszenie do działu IT. Specjaliści sprawdzą, dlaczego nie możesz aktywować karty w te

...

15-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy