21-11-2016 11:57
Dzień dobry,
chciałbym zapytać o nową aplikacje mobilną ING Bank Śląski, ponieważ nowa odsłona wygląda jak strona RWD ograna webView w aplikacji. Chciałbym zapytać czy to moje wrażenie to prawda.
Chciałbym również zapytać gdzie dawać informacje, feedback czy różne udogodnienia mojego pomysłu, aby Państwo mieli przejrzysty i prosty wgląd w sugestie użytkowników? Nowa aplikacje nie jest tak prosta i intuicyjna jak stara i jako użytkownik chciałbym wspomóc Państwa nowymi pomysłami.
Jestem też nowy na tym forum i chciałbym zobaczyć jak to tu wszystko wygląda
22-11-2016 11:26
@szubiszon Nowa wersja aplikacji została stworzona w oparciu o pełną wersję bankowości internetowej, która faktycznie jest zrobiona w technologii RWD. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich funkcji zarówno z komputera jak i urządzenia mobilnego.
Opinie możesz przekazać po zalogowaniu się do pełnej wersji bankowości internetowej lub aplikacji. Na samym dole strony znajduje się opcja "Napisz opinię".
Trwają zmasowane ataki telefoniczne na klientów banków, w których oszuści manipulują klientami do wykonywania transakcji. Blokady, które nastąpiły, były prewencyjne, aby nie dopuścić do wykonania prze
... 09-02-2026Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.
07-02-2026Dzień dobry,
30 stycznia dokonywałem wpłaty we wpłatomacie na kwotę 10 000 zł. Niestety urządzenie zacięło się, nie reagowało na moje klikanie i ostatecznie zatrzymało gotówkę bez wydruku potwierdzenia
... 07-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 22 | |
| 17 | |
| 12 | |
| 8 | |
| 8 |