O Micel89

Micel89
0 Polubień
0 Rozwiązań
4 Postów
Re: Limit zadłużenia - dokumenty

Ok, rozumiem. Czyli rozumiem, że dopóki go nie zamknę, będzie on automatycznie się odnawiał co 12 miesięcy wraz z pobraniem opłaty rocznej. Wymagane jest jedynie abym miał wpływy z tyt umowy o pracę w wysokości 1/5 limitu? Nie wymagana jest pełna kwota limitu na koncie w dniu jego odnawiania?

1
Micel89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Limit zadłużenia - dokumenty

Witam. Zwiększałem kwotę limitu zadłużenia w koncie. Operacja wykonywana była online i decyzja też była online. Dlatego nie podpisywałem żadnych dokumentów. Z tego co widzę, to za poprzedni limit została pobrana już opłata przy podwyższeniu. Teraz mam informacje o kolejnej opłacie rocznej we wrześniu i to jest dla mnie jasne. Natomisat chciałbym sprawdzić na jaki okres jest przyznany limit. Wydaje

...
5
Micel89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Limit zadłużenia

Witam, w tym roku miałem uruchomiony limit, niestety nie doczytałem umowy, że jest on zawarty tylko do 4.12.2017. ( z uwagi na fakt, że umowe o prace miałem tylko do końca roku)

Podczas składania wniosku nie pojawiła mi sie informacja z dokładnym okresem, a w oddziale banku konsultant poinformował mnie, że limit w standardzie zawierany jest na 12 miesięcy, po upływie tego czasu jest pobierana opłat

...
1
Micel89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Re.: Limit na koncie
Korzystam z limitu i wykorzystuje cały. Pod koniec miesiąca będę miał wpływ,ktory mi w całości pokryje ten limit,ale chcac nie chcąc znowu będę musiał z niego skorzystać. Pytanie,czy jak na koncie nie będę miał srodkow na plus,poniewaz wpływ pójdzie na spłatę limitu,to odsetki zostaną pobrane i pojda w ciężar salda konta,czy bank nie pobierze nic i zacznie naliczać karne odsetki?
3
Micel89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎22-10-2017 19:26
Data ostatnich odwiedzin ‎22-08-2019 13:37
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 4
Posty, które lubię