Odpowiedz

wypłata transferowa IKZE

Dzień dobry, czy mogę zlecić wypłatę transferową z IKZE, które mam w ING drogą korespondencyjną, tzn. w formie papierowej pocztą tradycyjną, jeżeli tak, to gdzie znajdę formularz ?

Odpowiedz
0 Lajków
AGWA
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
20-02-2023
Wiadomość 1 z 2 (64 wyświetleń)

Re.: wypłata transferowa IKZE

Nie zlecisz wypłaty transferowej drogą korespondencyjną. Takie zlecenie przyjmiemy tylko w placówce. 
 

Jeśli masz IKZE Oszczędnościowe w ING Banku i z jakiegoś powodu chcesz przenieść zgromadzone na nim pieniądze do innej instytucji finansowej, w każdej chwili masz taką możliwość.
Pamiętaj jednak, jeśli przeniesienie (Wypłata transferowa) będzie miało miejsce przed upływem 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy rachunku IKZE Oszczędnościowego w ING Banku, zapłacisz 1 % od kwoty środków transferowanych do innej instytucji finansowej; opłata może wynieść min. 100 zł, maks. 300 zł. Aby dokonać wypłaty transferowej otwórz IKZE w innej instytucji finansowej, następnie dostarcz do placówki bankowej - miejsca spotkań naszego banku potwierdzenie otwarcia IKZE i złóż wniosek o dokonanie wypłaty transferowej.

Jeśli chcesz przenieść pieniądze z IKZE Inwestycyjnego z naszego banku do innej instytucji finansowej, w każdej chwili masz taką możliwość.
Aby dokonać wypłaty transferowej otwórz IKZE w innej instytucji finansowej, następnie dostarcz do placówki bankowej - miejsca spotkań naszego banku potwierdzenie otwarcia IKZE i złóż wniosek o dokonanie wypłaty transferowej. Wypłata Transferowa zostanie zrealizowana w terminie nie dłuższym niż 14 dni od dnia złożenia dyspozycji wypłaty transferowej. Więcej informacji znajdziesz w Rozdziale V Regulaminu: https://www.ing.pl/_fileserver/item/6fkedtp 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
573
122
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (14 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wypłata transferowa IKZE

Nie zlecisz wypłaty transferowej drogą korespondencyjną. Takie zlecenie przyjmiemy tylko w placówce. 
 

Jeśli masz IKZE Oszczędnościowe w ING Banku i z jakiegoś powodu chcesz przenieść zgromadzone na n

...

01-10-2024
regularna nadpłata kredytu hipotecznego - jaki dzień nadpłaty?

Dzień dobry,

 

Mam w ING kredyt hipoteczny, zmiennoprocentowy (WIBOR6M+marża). Dzień spłaty to każdy 15. dzień miesiąca.

Zamierzam regularnie nadpłacać kredyt, chciałbym aby kwota nadpłaty w całości była

...

01-10-2024
Re.: Brak możliwości ustawienia stałego zlecenia w euro - jak to rozwiązać?

Dziękuję.

Dla tych kto spotkał się z tym samym problemem - znalazłem rozwiązanie. Wystarczy korzystać z Revoluta, w którym można robić zlecenie stałe w euro. 

01-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy