Odpowiedz

Wyszukiwanie funduszy inwestycyjnych.

Witam serdecznie wszystkich.

Przeszukiwałem dzisiaj oferty funduszy inwestycyjnych na stronie: https://www.ing.pl/notowania.

Znalazłem "Skarbiec Małych i Średnich Spółek (Skarbiec FIO). https://www.ing.pl/notowania?chart=SKR36/rateOfReturn/2019-04-12/2020-04-07

Ale gdy chciałem znaleźć ten fundusz w Moim ING, to nie udało mi się go odnaleźć. Szukałem go w Funduszach Inwestycyjnych. Przeglądałem manualnie listę funduszy, ale też go nie znalazłem.

Czy ja źle szukałem, czy pomimo tego, że ING podaje jego notowania, to nie ma możliwości ich kupienia?

Odpowiedz
0 Lajków
sigaris
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-11-2016
Wiadomość 1 z 3 (3 972 wyświetleń)

Re: Wyszukiwanie funduszy inwestycyjnych.

Fundusze Skarbca mamy tylko dla klientów z ofertą Premium, Private i Wealth Menagement. Jeśli nie korzystasz z tego typu oferty, nie będziesz mógł zakupić funduszy, o które pytasz.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 936 wyświetleń)

Re: Wyszukiwanie funduszy inwestycyjnych.

W takim razie przydałoby się jakieś kryterium do filtrowania dostępnych dla swojego planu funduszy. Bez sensu logować się do banku tylko po to by zobaczyć jakie fundusze mogę zakupić.

Odpowiedz
0 Lajków
sigaris
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-11-2016
Wiadomość 3 z 3 (3 888 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy