Odpowiedz

Wyszukiwanie funduszy inwestycyjnych.

Witam serdecznie wszystkich.

Przeszukiwałem dzisiaj oferty funduszy inwestycyjnych na stronie: https://www.ing.pl/notowania.

Znalazłem "Skarbiec Małych i Średnich Spółek (Skarbiec FIO). https://www.ing.pl/notowania?chart=SKR36/rateOfReturn/2019-04-12/2020-04-07

Ale gdy chciałem znaleźć ten fundusz w Moim ING, to nie udało mi się go odnaleźć. Szukałem go w Funduszach Inwestycyjnych. Przeglądałem manualnie listę funduszy, ale też go nie znalazłem.

Czy ja źle szukałem, czy pomimo tego, że ING podaje jego notowania, to nie ma możliwości ich kupienia?

Odpowiedz
0 Lajków
sigaris
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
26-11-2016
Wiadomość 1 z 3 (1 821 wyświetleń)

Re: Wyszukiwanie funduszy inwestycyjnych.

Fundusze Skarbca mamy tylko dla klientów z ofertą Premium, Private i Wealth Menagement. Jeśli nie korzystasz z tego typu oferty, nie będziesz mógł zakupić funduszy, o które pytasz.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Moderator
Moderator icon
585
146
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (1 785 wyświetleń)

Re: Wyszukiwanie funduszy inwestycyjnych.

W takim razie przydałoby się jakieś kryterium do filtrowania dostępnych dla swojego planu funduszy. Bez sensu logować się do banku tylko po to by zobaczyć jakie fundusze mogę zakupić.

Odpowiedz
0 Lajków
sigaris
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
26-11-2016
Wiadomość 3 z 3 (1 737 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Cofnięcie przelewu

Jeżeli udało Ci się wycofać przelew, to nie dotarł on do odbiorcy Emotikon: Szczęśliwy Tym samym tamta osoba nie zobaczy danych tego przelewu. 

20-06-2021
Re: Czasy procesowe

Dziękuję, przez infolinię udało mi się wyjaśnić, coś się dzieje. Niestety zawalił mój "opiekun" wniosku. Jak wygląda procedura skargi na opiekuna? Wykazuje się taka niekompetencja,że brak mi sił,żeby ...

19-06-2021
Cofnięcie przelewu

Witam, chciałbym zapytać czy po cofnięciu błędnie zatytułowanego przelewu zaraz po wysłaniu go, odbiorca będzie widział, że wysłałem przelew, a następnie go cofnąłem czy nie uzyska żadnej informacji w

...

20-06-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy