Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedz

Długofalowy program oszczędzania (np. dla beneficjentów 500+)

Fajnie gdybyście wprowadzili do oferty jakiś produkt systematycznego oszczędzania (a może i inwestowania) z myślą o przyszłości dziecka, w szczególności dla "beneficjentów" 500+. 

ING celuje zapewne co najmniej w klasę średnią, więc potencjalnie spora część Waszych klientów mogłaby pozwolić sobie na uszczupleniu miesięcznego budżetu chociaż o część takiego świadczenia.
Ważne by taki program charakteryzował się jakimś "przyzwoitym" oprocentowaniem w całym okresie oszczędzania - np. WIBOR + 1%. Oczywiście w zamian posiadałby pewne ograniczania np. mógłby być obwarowany limitami (ilościowymi/kwotowymi) bezpłatnych wypłat w ciągu roku.
arek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (12 457 wyświetleń)

Re.: Długofalowy program oszczędzania (np. dla beneficjentów 500+)

Dziękujemy za sugestię. W przypadku produktów oszczędnościowych posiadamy rachunki oszczędnościowe dla osób nieletnich. Niestety w przypadku inwestycji, gdzie istnieje choćby cień ryzyka utraty środków należących do osoby nieletniej, trudno byłoby nam sprostać wymaganiom, aby zaoferować tego typu bezpieczny produkt.  W ofercie posiadamy produkt  z gwarancją kapitału ILT, gdzie to rodzic (opiekun prawny) ma możliwość założenia go dla osoby nieletniej.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (12 386 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Cofnięcie przelewu

Jeżeli udało Ci się wycofać przelew, to nie dotarł on do odbiorcy Emotikon: Szczęśliwy Tym samym tamta osoba nie zobaczy danych tego przelewu. 

20-06-2021
Re: Czasy procesowe

Dziękuję, przez infolinię udało mi się wyjaśnić, coś się dzieje. Niestety zawalił mój "opiekun" wniosku. Jak wygląda procedura skargi na opiekuna? Wykazuje się taka niekompetencja,że brak mi sił,żeby ...

19-06-2021
Cofnięcie przelewu

Witam, chciałbym zapytać czy po cofnięciu błędnie zatytułowanego przelewu zaraz po wysłaniu go, odbiorca będzie widział, że wysłałem przelew, a następnie go cofnąłem czy nie uzyska żadnej informacji w

...

20-06-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy