Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedz

Długofalowy program oszczędzania (np. dla beneficjentów 500+)

Fajnie gdybyście wprowadzili do oferty jakiś produkt systematycznego oszczędzania (a może i inwestowania) z myślą o przyszłości dziecka, w szczególności dla "beneficjentów" 500+. 

ING celuje zapewne co najmniej w klasę średnią, więc potencjalnie spora część Waszych klientów mogłaby pozwolić sobie na uszczupleniu miesięcznego budżetu chociaż o część takiego świadczenia.
Ważne by taki program charakteryzował się jakimś "przyzwoitym" oprocentowaniem w całym okresie oszczędzania - np. WIBOR + 1%. Oczywiście w zamian posiadałby pewne ograniczania np. mógłby być obwarowany limitami (ilościowymi/kwotowymi) bezpłatnych wypłat w ciągu roku.
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
31
27-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (15 841 wyświetleń)

Re.: Długofalowy program oszczędzania (np. dla beneficjentów 500+)

Dziękujemy za sugestię. W przypadku produktów oszczędnościowych posiadamy rachunki oszczędnościowe dla osób nieletnich. Niestety w przypadku inwestycji, gdzie istnieje choćby cień ryzyka utraty środków należących do osoby nieletniej, trudno byłoby nam sprostać wymaganiom, aby zaoferować tego typu bezpieczny produkt.  W ofercie posiadamy produkt  z gwarancją kapitału ILT, gdzie to rodzic (opiekun prawny) ma możliwość założenia go dla osoby nieletniej.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (15 770 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
..Nie możesz teraz skrócić okresu kredytowania Zrobisz to, gdy zakończymy poprzedni wniosek ...

Taki komunikat dostałam dzisiaj  po nadpłacie kredytu hipotecznego , Dodam ,że wczoraj równiez zrobiłam nadpłatę i bez problemu skróciłam o 3 mc . Dzisiejsza nadpłata to równowartość dwóch rat kapitał

...

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

A jeszcze jedno. Ile jest rubryk w pismach urzędowych do podawania nr konta? Stosujemy tam spacje? Nie ulepszajcie na siłę tego, co nie potrzeba. Może PESEL też podzielicie?

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przer

...

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy