30-08-2017 23:56
Fajnie gdybyście wprowadzili do oferty jakiś produkt systematycznego oszczędzania (a może i inwestowania) z myślą o przyszłości dziecka, w szczególności dla "beneficjentów" 500+.
31-08-2017 23:31
Dziękujemy za sugestię. W przypadku produktów oszczędnościowych posiadamy rachunki oszczędnościowe dla osób nieletnich. Niestety w przypadku inwestycji, gdzie istnieje choćby cień ryzyka utraty środków należących do osoby nieletniej, trudno byłoby nam sprostać wymaganiom, aby zaoferować tego typu bezpieczny produkt. W ofercie posiadamy produkt z gwarancją kapitału ILT, gdzie to rodzic (opiekun prawny) ma możliwość założenia go dla osoby nieletniej.
W bankowości internetowej zniknęła możliwość eksportu historii transakcji z konta w CSV. Można tylko pobrać wyciągi w PDF, co dla osób korzystających z programów finansowych jest utratą poważnej funkc
... 11-04-2026Cześć, jak długo teraz spada saldo początkowo w OKO Bonus? Do tej pory zakładałem OKO Bonus co pół roku, a teraz już minęło 10 miesięcy od ostatniego założenia, 7 miesięcy od zamknięcia, a saldo począ
... 11-04-2026Nasz zespół analizuje sytuację. Staramy się jak najszybciej zidentyfikować źródło problemu i potwierdzić trwałe rozwiązanie.
09-04-2026