01-01-2016 11:59
Czy ktoś może udzielić informacji dlaczego zapłacenie rachunku kartą w punkcie obsługi klienta Inpost ma status "wypłata gotówki" zamiast "płatność kartą". Przecież płacąc w punkcie Inpost kartą nie korzystam z bankomatu jak sugerowałby status "wypłata gotówki".
03-01-2016 12:56
Proszę o kontakt z punktem In Post w którym taka transakcja była realizowana. My rozliczamy transakcje na podstawie informacji, które otrzymaliśmy bezpośrednio od danego usługodawcy. Sposób realizowania danej dyspozycji, jest ściśle uzależniony od nich.
04-01-2016 14:58
Czyli płacąc w sklepie kartą, transakcja bezgotówkowa może zostać zakwalifikowana jako wypłata gotówki? ![]()
04-01-2016 15:03
Nie, płatność kartą np. za zakupy w sklepie stacjonarnym jest traktowana jako transakcja bezgotówkowa, nie jako wypłata gotówki.
06-01-2016 14:02
Otóż to - czyli bank w ogóle nie weryfikuje jakiego typu transakcja tak naprawdę miała miejsce, pomimo tego, że zarówno w punkcie InPost jak i sklepie płacę w ten sam sposób kartą. Wychodzi na to, że płacąc w InPost skorzystałem z bankomatu i wypłaciłem gotówkę, co przecież nie miało miejsca.
07-01-2016 20:12
Proszę o kontakt bezpośrednio z InPost w celu wyjaśnienia co jest powodem zakwalifikowania Twojej transakcji jako wypłaty gotówki.
Możesz również złożyć reklamację w banku:
Kolejny raz będę pytał o powiadomienia: czy w aplikacji banku dbającego, podobno, o bezpieczeństwo, nie można uzupełnić powiadomień o szczegóły transakcji? Mam kilka kart na koncie: swoje, dziecka i n
... 09-06-2026Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.
08-06-2026Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
08-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |