Płatności

Odpowiedz

Przychodzący przelew w Euro - Amazon Affiliate - Jak najmniej stracić - Konto firmowe

Czy ktoś z was prowadzi firmę i jest również Amazon Affiliate - dostaje procent od sprzedaży z linku do produktu na Amazonie.

Prowadziłem wcześniej taką działalność w Anglii, teraz przeniosłem się do Polski i mam pare pytań.

 

Czy ING direct firmowe ma jakaś prowizję od przelewu przychodzącego w Euro.

 

Czy lepiej odbierać takie przelewy z przewalutowaniem na polski złoty czy lepiej założyć konto walutowe na które przyjdą nam pieniądze w Euro.

 

Co się najbardziej opłaca?

 

Z góry dzięki!

 

Odpowiedz
0 Lajków
mariuszgajdzik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 392 wyświetleń)

Re: Przychodzący przelew w Euro - Amazon Affiliate - Jak najmniej stracić - Konto firmowe

@mariuszgajdzik Nie pobieramy prowizji za przelewy przychodzące- zarówno przy kontach firmowych w PLN i w EUR Emotikon: Szczęśliwy Co do pytania, jak lepiej odbierać transakcje- przy rachunku w walucie europejskiej otrzymasz tyle pieniędzy, ile do nas dotrze Emotikon: Szczęśliwy Przy koncie w złotówkach, przewalutujemy taki wpływ po kursie z naszej tabeli- https://www.ing.pl/kursy-walut 

 

Zachęcam też do kontaktu na naszym czacie dla klientów firmowych- https://www.ing.pl/kontakt/czat?skill=06 Gdzie chętnie opowiemy o naszej ofercie Emotikon: Szczęśliwy Czat jest dostępny od 8:00 do 20:00 w dni robocze Emotikon: Szczęśliwy


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 346 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy