Odpowiedz
Witam ! DZISIAJ O GODZINIE 22 MOJ KOLEGA KTORY POSIADA RÓWNIEŻ KONTO W ING WYKONAL PRZELEW NA MOJE KONTO JEDNAK NIE DOSZEDŁ A POWINIEN OD RAZU MOIM ZDANIEM . DODAM ZE POSIADAM ZAJECIE EGZEKUCYJNE ZA MANDAT . CZY W ZWIAZKU Z TYM MOGLY WYSTĄPIĆ JAKIES PROBLEMY? KWOTA WOLNA OD POTRACEN TO WCIAZ PONAD 1500 ZL W MOIM PRZYPADKU . KIEDY POWINIEN DOJSC PRZELEW? POZDRAWIAM
Odpowiedz
0 Lajków
Simon86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
14-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 951 wyświetleń)

Re: PRZELEW

Taki przelew otrzymasz dzisiaj. Faktycznie zajęcie egzekucyjne ma wpływ na zaksięgowanie takiego przelewu na Twoim koncie, W takich sytuacjach jak ktoś (nawet z ING) przeleje pieniądze lub wpłacisz je we wpłatomacie od poniedziałku do soboty po godzinie 20:00 oraz w dni wolne od pracy, to jest on księgowany kolejnego dnia roboczego. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 918 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy