13-07-2016 21:58
Wybieram się na wakacje do Egiptu. Zastanawiam się czy czasem nie zapłacić za coś kartą. Jakie dodatkowe są opłaty? Opłaca się? Mam kartę VISA a moje konto to komfort.
16-07-2016 08:23
Opłaty przy korzystaniu za granicą z karty Visa do konta Komfort to:
- za wypłatę z bankomatu - 6% kwoty wypłaty,
- płatność kartą w sklepie - bezpłatnie,
- przewalutowanie transakcji bezgotówkowej dokonanej w walucie innej niż waluta rachunku - 3% kwoty transakcji.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |