Odpowiedz

Limit zadłużenia

Mam pytanie odnośnie limitu zadłużenia na koncie. W jaki sposób spłacić zadłużenie jeśli umowa ulega zakończeniu. Czy taki limit można rozłożyć na raty i wpłacać w regularnych odstępach czasowych?
Odpowiedz
0 Lajków
iwopie0250
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 488 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia

Spłata wykorzystanego limitu w całości jest wymagana najpóźniej w dniu zakończenia umowy. Możesz wcześniej skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej na spłatę tego zobowiązania. Wtedy taką pożyczką spłacasz i zamykasz limit, a sam kredyt rozkładasz na raty. Szczegóły tej oferty znajdziesz tutaj:

https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-z-konsolidacja

Jeżeli chcesz porozmawiać o szczegółach oferty, zapraszam do kontaktu z nami na czacie. Czat znajdziesz na dole strony po zalogowaniu do Mojego ING.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 447 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy