Płatności

Odpowiedz
Highlighted

Dwa razy pobrana kwota z konta?

Witam. Przebywam za granicą i wypożyczyłem tutaj samochód na parę dni. Całkowity koszt wyniósł 515 euro, oczywiście zapłaciłem, kwota zostala pobrana. Dziś wchodzę na konto i co widzę? znów minus 515 euro, tak jakbym zapłacił jeszcze raz. Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi?

Odpowiedz
0 Lajków
dombrz
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
07-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (889 wyświetleń)
Highlighted

Re: Dwa razy pobrana kwota z konta?

Może zdarzyć się tak, że wypożyczalnia blokuje dodatkowo kwotę na poczet ewentualnych uszkodzeń samochodu - tzw. depozyt. Warto to z nimi wyjaśnić. Jeżeli transakcja jednak będzie podwójnie zaksięgowana na Twoim koncie, proszę napisz do nas na czacie lub w wiadomości w Moim ING. Przyjmiemy Twoje zgłoszenie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
193
41
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (814 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia push o przelewie

@Kuba bardzo dziękuję za Twoją sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego działu naszego banku. Na bieżąco zbieramy ciekawe pomysły klientów Emotikon: Szczęśliwy na ich podstawie modyfikujemy funkcjonalności w aplikacji M

...

07-08-2020
Re.: Makler wylogowuje mnie bez przerwy.

Spróbuj przed zalogowaniem wykonać:

w przeglądarce internetowej ( polecam google chrome ).

W   historii przeglądania > wyczyść dane przeglądania > zaznacz  " Pliki cookie i inne dane witryn" > wyczyść d

...

07-08-2020
Re.: Niepotrzebna komplikacja przy używaniu modułu Makler - Okres/Zakres

Dzięki za informację , przekazałem Twoje sugestie do zespołu zajmującego się funkcjonalnością  maklera.

07-08-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy