Odpowiedz

Wpłatomaty Planet Cash - Opłaty

W Tabeli Opłat i Prowizji Rozdział III a) 1.13. widnieje zapis, że darmowa jest wpłata na rachunek we wpłatomacie Banku. Po skierowaniu pytania przez system bankowości internetowej czy wpłaty we wpłatomatach sieci Planet Cash też są darmowe otrzymałem odpowiedź: "Klienci naszego banku mogą wpłacać i wypłacać pieniądze w urządzeniach należących do ING oraz urządzeń sieci Planet Cash z logo ING (pomarańczowe)." Było to dla mnie dziwne ponieważ wielokrotnie korzystałem z bankomatów Planet Cash nieoznaczonych logiem ING i znajdujących się w oddziałach innych banków i opłata nigdy nie została pobrana. Czy kolor i logo ING jest rzeczywiście wymagane dla darmowych wpłat i wypłat w urządzeniach sieci Planet Cash czy dotyczą one wszystkich urządzeń Planet Cash? Jeśli nie są, sugeruje uzupełnienie zapisu w ww. punkcie tabeli opłat o wpłatomaty sieci Planet Cash, ponieważ jest wiele miejscowości gdzie nie ma wpłatomatów Banku, a klienci nie mają świadomości, że mogą skorzystać z darmowych wpłat w urządzeniach Planet Cash.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (21 067 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty Planet Cash - Opłaty

W przypadku bankomatów to klienci naszego banku mogą bezpłatnie wypłacać ze wszystkich bankomatów ING oraz Planet Cash.

Natomiast w przypadku wpłatomatów to klienci mogą korzystać ze wpłatomatów ING oraz wpłatomatów Planet Cash oznaczonych logo ING.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
785
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (20 943 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przelew na Ukrainę

Próbowałem zrobić przelew walutowy w złotówkach i nie zadziałało (przycisk Wyślij przelew był wyszarzony jak wybrałem walutę złotówki). Natomiast z konta w Pekao S.A. zrobiłem przelew walutowy w złotó...

27-07-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy