Odpowiedz

Wpłatomaty Planet Cash - Opłaty

W Tabeli Opłat i Prowizji Rozdział III a) 1.13. widnieje zapis, że darmowa jest wpłata na rachunek we wpłatomacie Banku. Po skierowaniu pytania przez system bankowości internetowej czy wpłaty we wpłatomatach sieci Planet Cash też są darmowe otrzymałem odpowiedź: "Klienci naszego banku mogą wpłacać i wypłacać pieniądze w urządzeniach należących do ING oraz urządzeń sieci Planet Cash z logo ING (pomarańczowe)." Było to dla mnie dziwne ponieważ wielokrotnie korzystałem z bankomatów Planet Cash nieoznaczonych logiem ING i znajdujących się w oddziałach innych banków i opłata nigdy nie została pobrana. Czy kolor i logo ING jest rzeczywiście wymagane dla darmowych wpłat i wypłat w urządzeniach sieci Planet Cash czy dotyczą one wszystkich urządzeń Planet Cash? Jeśli nie są, sugeruje uzupełnienie zapisu w ww. punkcie tabeli opłat o wpłatomaty sieci Planet Cash, ponieważ jest wiele miejscowości gdzie nie ma wpłatomatów Banku, a klienci nie mają świadomości, że mogą skorzystać z darmowych wpłat w urządzeniach Planet Cash.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (19 931 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty Planet Cash - Opłaty

W przypadku bankomatów to klienci naszego banku mogą bezpłatnie wypłacać ze wszystkich bankomatów ING oraz Planet Cash.

Natomiast w przypadku wpłatomatów to klienci mogą korzystać ze wpłatomatów ING oraz wpłatomatów Planet Cash oznaczonych logo ING.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
738
164
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (19 807 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zwrot kwoty zakupu na kartę kredytową - informacja jest w historii ale nie w saldzie

Dzień dobry,

W styczniu zakupiłem usługę w zagranicznej firmie (egzamin online). W niedzielę anulowałem ten zakup zgodnie z polityką dostawcy. Informacja o zwrocie  środków odrazu pojawiła się w histor

...

06-02-2023
Re: Złe długi jak sobie radzicie?

Pozostaje jeszcze kwestia naniesienia zmian w PIT.

Domyślam się, że zmiany w PIT też można zrobić. Jak się ich dokonuje w ING Księgowość?

 

 

 

06-02-2023
Termin dopisania odsetek na OKO Bonus

Krótko dziś tj. 06.02.2023 mijają 3 miesiące od założenia OKO Bonus czy bank zamierza czekać do 23:59 aby dopisać odsetki czy też jest konkretna godzina takich operacji ?

06-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy