Odpowiedz

Wpłatomat zjadł pieniądze!

24.02.2018 przed godziną 00:00 (23:45 lub coś koło tego) wpłacałam pieniądze potrzebne na ratę kredytu, która ma być pobrana na następny dzień bądź za 2 dni, kwotę 2200 zł. Wpłatomat przeliczył pieniądze, kazał zatwierzić kwotę i dość długo pojawiał się komunikat, że trwa deponowanie środków, po czym pojawił się komunikat że Transakcja przebiegła niepomyślnie i zwrócił mi tylko kartę i pustą karteczkę potwierdzenia. Pieniądze połknął. Zgłosiłam to niezwłocznie. Usłyszałam, że macie na to 7 dni. Płakać mi się chce, że narażacie ichh na taki stres! Czy ktoś mi zwróci pieniądze jeśli przez Wasz cholerny wplatomat wzrośnie mi oprocentowanie kredytu przez niedokonanie warunków kredytu?! Jestem w 5 miesiącu ciąży i naprawdę mi niepotrzebny taki stres. Skąd mam teraz wziąć na kolejną ratę?!!!! Jesteście niepoważni!!!!!
Odpowiedz
0 Lajków
MN1985
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (4 378 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł pieniądze!

@MN1985, przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Z treści wynika, że już się z nami kontaktowałaś i zgłosiłaś tę kwestię. Skontaktuj się z nami ponownie, sprawdzimy na jakim etapie jest Twoje zgłoszenie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (4 332 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy