Odpowiedz

Wpłatomat zabrał moje pieniadze

Witam,
dzisiaj próbowałem wpłacić pieniądze na konto we wpłatomacie ING w Szczecinie przy ul. Przyjaciół Żołnierza, wpłatomat zakomunikował „awaria modułu wpłat” zabrał pieniądzę i oddał tylko kartę, gotówka nie została zaksięgowana na rachunku. Sprawa zgłoszona na infolinie, dostałem informację o przyjęciu zgłoszenia pod numerem 014083/062021. Czy jest szansa przyspieszyć termin realizacji zgłoszenia szacowany czas to 21 dni kalendarzowych? W piątek ślub i wesel 🤷🏻‍♂️

Z góry dziękuje za udzieloną pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
Przemyslaaw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-06-2021
Wiadomość 1 z 4 (4 277 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał moje pieniadze

@Przemyslaaw Od razu przesłałem numer Twojej reklamacji do odpowiedniego zespołu- wspomniałem o ślubie. Mam nadzieję, że rozwiążemy sprawę jak najszybciej to mozliwe.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
48
26-11-2018
Wiadomość 2 z 4 (4 272 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał moje pieniadze

Dzięki wielkie za interwencje, warunkowe uznanie, środki już na koncie 🙂
Odpowiedz
0 Lajków
Przemyslaaw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-06-2021
Wiadomość 3 z 4 (4 246 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał moje pieniadze

@Przemyslaaw Bardzo się cieszę Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
48
26-11-2018
Wiadomość 4 z 4 (4 244 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

W tej sprawie prosimy o kontakt z naszymi ekspertami hipotecznymi. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci w placówkach banku. 


Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipoteczny

...

22-08-2026
Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

Witam, otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING na dom, powiązany z projektem o konstrukcji murowanej. Lecz chcemy by powstał w technologii szkieletowej, kosztorys pozostaje ten sam.
Co do pozwolenia na bu
...

22-08-2026
Re: Re.: Aneks do umowy

Chcielibyśmy tutaj pomóc, jednak potrzebujemy zweryfikować informacje zawarte w Twojej umowie. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane - na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią hipote

...

21-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy