10-05-2016 16:12
Witam jakie macie doświadczenia z połykaniem pieniędzy przez wpłatomaty , jak wygląda reklamacja i jej rozpatrzenie w ING.
11-05-2016 17:06
Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie. Maksymalny czas rozpatrzenia zgłoszenia wynosi 7 dni.
Jeśli wpłata jest odrzucana ze względu bezpieczeństwa i nie masz dostępu do karty, gotówkę możesz wpłacić w oddziale z obsługą kasową. Takie placówki wyszukasz na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty
... 11-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |