Odpowiedz

Uwaga - okradające wpłatomaty!!!

Witam.

Uwaga na wpłatomat w Legionowie!
Nas okradł z 900 zł!

1. Wpłaciliśmy 12.000 zł do wpłatomatu.
2. Wpłatomat zwrócił 1.000 zł ponieważ za dużo było banknotów.
3. Na wyświetlaczu pojawiła się kwota wpłaty 10.100 zł (powinna 11.000 zł) więc anulowaliśmy wpłatę i przeliczyliśmy ręcznie. Wpłatomat oddał kwotę, która pokazana była na wyświetlaczu czyli 10.100 zł.
4. W międzyczasie starszy Pan korzystał z bankomatu i zadowolony i zaskoczony wyszedł z banku.
5. Zgłosiliśmy reklamacje kwoty 900 zł do banku i bank odpowiedział, że urządzenie nie popełniło błędu. A nam 900 zł wypatowało.
Odpowiedz
0 Lajków
Arthouse
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 659 wyświetleń)

Re: Uwaga - okradające wpłatomaty!!!

Arthouse Czy złożyliście odwołanie od tej reklamacji? 
Dzięki temu raz jeszcze przyjrzymy się tej sprawie i sprawdzimy to urządzenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 627 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy