08-11-2017 14:04 | Edytowano: 08-11-2017 14:15
To placówka w ścisłym centrum miasta. Sytuacja ze zdjęcia jest notorycznym zjawiskiem.
Na drzwiach do sekcji bankomatu wskazana jest instalacja czytnika kart lub inne rozwiązanie ograniczające dostęp.
Rano wypłacałem sporą sumę w tym miejscu i musiałem mieć podzielną uwagę na czynności związane z obsługą bankomatu jak i zagrożeniem w rogu sali.
Dziś takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Istnieją przecież rozwiązania techniczne. Dozór elektroniczny, monitoring inne metody.
08-11-2017 14:25
Dziękujemy za przekazaną informację. Podejmiemy stosowne działania w celu wyeliminowania powyższych sytuacji. Przepraszamy za dzisiejszą niedogodność.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |