Odpowiedz

Re.: Opłaty za wypłaty

[ Edytowane ]

@strach, korzystam z cash backa od kilku lat i nie zdarzyło mi się nie wypłacić i tak jak piszę nawet kupując gumę wypłacam 50zł.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Archi
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
3
0
20-11-2015
Wiadomość 61 z 120 (12 635 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@Archi Ty tak sproboj przekonac do tego 70 letnie osoby, ktore jak wspomnialem nie korzystaja ze smartfonow, a maja bankomat PKO pod nosem bo do ING to godzina drogi z buta(dla mnie) o nich nie wspomne.

Nie liczą się już Ludzie
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 62 z 120 (12 527 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Czas Edycji przepadł w kazdym badz razie sprawdzilem nowa mapke bankomatów na Zawadzie w Elblągu zadnego bankomatu, kiszka ING, kiszka jak h....

Nie liczą się już Ludzie
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 63 z 120 (12 517 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Mam w ING konto osobiste i firmowe, dwa konta oszczędnościowe, mały kredyt i co miesiąc wpływy około 10 000. Jesli wprowadzicie opłaty za wypłaty z obcych bankomatów to zrezygnuję z waszych usług...

viking
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
4
24-11-2015
Wiadomość 64 z 120 (12 446 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

[ Edytowane ]

Szanowni Państwo z ING,

 

niecały tydzień temu umieściłem na tym forum konkretne pytania do banku związane z zapowiedzianą podwyżką opłat. W międzyczasie pracownicy banku odpowiadali na wątpliwości klientów zamieszczone po moim poście. Liczyłem na to, że skoro hasłem tego forum jest "Społeczność ING. Miejsce, gdzie rozmawiaMY" to otrzymam odpowiedź. Zakładam, że ING traktuje klientów po partnersku i jest w stanie wyjaśnić pewne aspekty wprowadzanej podwyżki. Myślę, że dzięki temu być może część klietnów nie odejdzie z ING. Dlatego dla ułatwienia umieszczam mój post ponownie pogrubiając pytania:

 

Drogi ING!

 

Bardzo zepsuliście mi poniedziałkowy poranek! Informacja o opłatach za wypłaty z obych bankomatów i prowizja za przewalutowanie bardzo mnie zasmuciły i zdenerwowały. Przeniosłem się do Was niecały rok temu. Po 9 latach w BZ WBK S.A. rozczarowany poziomem obsługi i wprowadzeniem opłat za przewalutowanie dla wszystkich kart rozważałem różne oferty. Choć Wasza nie przebijała Aliora to wybrałem Was z powodu Fantastycznej obsług klienta!Emotikon: Szczęśliwy Podoba mi się u Was wszystko: oferta, appka (logowanie odciskiem palca to był strzał w dziesiątkę), desing oddziałów, to, że stawiacia przy nich stojaki na rowery itp. Macie mało bankomatów i oddziałów, ale staram się wybierać gotówkę tylko w Waszych maszynch (szybko i sprawnie dzięki wypłatom zbliżeniowym), choć nawet w Warszawie macie mało maszyn.

W związku z planowaną podwyżką, licząc na Wasze otrzeźwienie mam kilka pytań:

1/ Dlaczego wobec panującej deflacji tłumaczycie klientom podwyżkę wzrostem wynagrodzeń, a nie szczerze wskazujecie, że chodzi o zachowanie wysokiego zysku banku? Nawet po jego spadku będziecie mieć godziwy zysk. Stopy zwrotu z inwestycji bankowych w Polsce są wyższe niz w innych krajach Europy (szczególnie Zachodniej).

2/ Dlaczego karzecie klientów za to, że korzystając z otwartych granic robią zakupy za granicą (np. w Amazon), czy podróżują bez paszportu po Europie? Przez podejście wielu polskich banków (do których dołączacie) podczas pobyty za granicą zamiast jak w kraju z karty wolę korzystać z gotówki. Prowizja za przewalutowanie transakcji to pomyłka.

3/ Dlaczego nie próbowaliście dogadać się z Euronetem (bankomaty na każdym kroku) albo choć jak Milenium z BZ WBK, żeby poszerzyć ofertę darmowych maszyn? Albo wprowadzić jakąś opłatę za darmowe bankomaty jak np. mBank?

4/ Przekonujecie do cashback. Super. Ale czy zrobiliście cokolwiek, żeby zaoferowała go np. Biedronka albo Lidl - dwie największe sieci dyskontów? Albo Tesco? Chętnie bym korzystał z tej uslug, ale mały sklep w którym robię zakupy oraz inne nie oferują cashbacku.

5) Przekonujecie, że powiększacie sieć maszyn własnych. Super. Niestety z tego co widzę ostatnio nowe bankomaty ING do dokładane do istniejących w oddziałach. Proszę zatem o konkretne dane ile z maszyn zamontowanych ostatnio (np. w ciągu 6 miesięcy) pojawiło się w nowych lokalizacjach nie będących oddziałami ING. Oraz ile takich się pojawi?

 

Przyciągnałem do Was jedną osobę, kilka kolejnych było kwestią czasu. Czekam do końca stycznia. I gwarantuję Wam, że jeśli planowane podwyżki wejdą w życie to odejdę, mimo, że bardzo nie chcę. Zastanówcie się, czy chciwość naprawdę jest dobra?

 

P.S. Zachęcam do lajkowania profilu Żegnaj ING

espirit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
6
18-11-2015
Wiadomość 65 z 120 (12 423 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Nie sadze ze cos wicej odpisza poza: Szanowny Kliencie, przykro nam za Twoja ocene sytuacji. Wierzymy ze z nami zostaniesz rowniez z poczatkuem lutego. Laczymy wyrazy szacunku,
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 66 z 120 (12 420 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Z casem TV n kiedys bylo inaczej. Tam bylo pospilite ruszenie i afera na calego; FB szalal wtedy mocno a krol Julian ratowal dziennie sytuacje a w ing cisza nic sie nie dzieje. Kilka krzykaczy poodchodzi a wiekszosc zostanie. Kto i dlaczego i najwazniejsze na jakiej podstawie mialby zrezygnowac od lutego 2016 z kasy za wyplaty z bankomatow?Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 67 z 120 (12 408 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

 


rusek napisali:

Dasz mi na piśmie, że konkurencja też wprowadzi takie zmiany? Póki co w Millenium konto 360 przy wpłacie 1000 zł miesięcznie i  1 transakcji kartą w miesiącu oferuje darmowe bankomaty w PL i zagranicą, niższe marże na przewalutowaniu, darmowe przelewy. A opcję podlglądu salda w maszynie, to można Zenkowi z Pcimia (bez urazy) zaoferować.

 


I tam się już przeniosłem. Do stycznia domknę moje konta w ING i podziękuję za współpracę.

spitfire
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
24-11-2015
Wiadomość 68 z 120 (12 355 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

To prawda. Konto 370 stopni calkiem niezly produkt ale pamietaj ze przy tym typie konta Milenium pobierze ci oplate za kazda druga i kolejna wyplate z OKO na ROR w danym okresie rozliczeniowym w wysokosci... 7,50 PLN.
W ing na szczescie jeszcze na to nie wpadliEmotikon: Szczęśliwy
W Milenium Zenek tez placi za podglad Sala w maszynieEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 69 z 120 (12 330 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Jestem podobnego zdania. Jeżeli zmiana faktycznie wejdzie w życie, też się przenoszę.
londonlady
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
3
24-11-2015
Wiadomość 70 z 120 (12 290 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy