Odpowiedz

Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / bankomat - na Targówku albo w Jabłonnie/Legionowie. Czy to żart??? Nie będzie ani jednego oddziału na całej Białołęce? A bankomat???
Odpowiedz
0 Lajków
magda-adgam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
06-01-2021
Wiadomość 1 z 4 (302 wyświetleń)

Re.: Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Przecież gotówkę możesz wypłacić z każdego bankomatu Planet Cash, a te są na każdym kroku.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
144
45
02-12-2022
Wiadomość 2 z 4 (262 wyświetleń)

Re.: Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Nie mamy placówki w Białołęce w Warszawie. Najbliżej mamy placówkę przy ul. Kondratowicza 22. Coraz więcej spraw możesz załatwiać w Moim ING.
W Białołęce mamy np. dostępny bankomat z Planet Cash przy ul. Marywilskiej 44. W naszych bankomatach i Planet Cash możesz bezpłatnie wypłacić pieniądze. Możesz też wypłacić gotówkę przez Cashback - przy okazji płatności kartą w sklepie, w którym jest ta usługa.

Na mapie możesz sprawdzić bezpłatne bankomaty https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=bankomat&address=bia%C5%82o%C5%82%C4%99ka%2C%20W... 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
645
121
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (255 wyświetleń)

Re.: Brak ing na Tarchominie / Białołęce

W galerii północnej jest? Na mapie pokazuje się ten w placówce ING, której już nie ma.
Co do bankomatu na Marywilskiej, Marywilska to nie tarchomin. Jak mam jechać do sąsiedniej dzielnicy, żeby załatwić coś w banku, to pewnie koniec końców zmienię bank. Bez sensu
Odpowiedz
0 Lajków
magda-adgam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
06-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (217 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Orlen w portfelu

Na chwilę obecną nie uczestniczymy w tym programie .

18-09-2024
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Można prosić o aktualizację? Czy coś w tym temacie drgnęło? Jestem nowym klientem i bardzo niemiło mnie zaskoczyło to przestarzałe i nazwijmy sprawę jasno, u***liwe dla użytkownika i obniżające poziom

...

18-09-2024
Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Podbijam, czy coś nowego jest w tym temacie

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy