Odpowiedz

BRAK ING W LODZI OLECHOW/JANOW

Bardzo proszę wszystkich by wypowiedzieli się na temat oddziału, czy też choć bankomatów/wpłatowmatów w Łodzi na Olechowie/Janowie .

Osiedle ciągle się tu rozbudowuje, Euronet ma tu mase swoich bankomatów, MASE....

Brakuje naszego ING !

Bardzo prosze wszystkich o wpisy poparcia lub też innych wypowiedzi które pomogą nam do przekonania Banku Śląskiego by zapełnił tą luke i wyszedł na przeciw naszej potrzebie i postawił Bankomaty propozycja ul. Księcia Władysława Opolczyka (parking , sklepy, stacja paliw LOTOS ) co pozwoli  na swobodny dostęp do banku ING na Olechowie czy też Janowie.

 

Odpowiedz
0 Lajków
kicinska
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 810 wyświetleń)

Re.: BRAK ING W LODZI OLECHOW/JANOW

W Łodzi niedaleko ulicy Księcia Władysława Opolczyka jest bankomat Planet Cash (ul. Zakładowa  71, przy Biedronce). Przesłałam Twoją propozycję do jednostki, która zajmuje się naszymi urządzeniami. Na naszej stronie możesz sprawdzić nasze bankomaty i Planet Cash.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 743 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy