Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Awaria wpłatomaty - brak środków do życia

Dziś w oddziale ING w partnerskim bankomacie Planet Cash przy wpłacie pieniędzy na konto bankomat wypluł kartę i wyświetlił się komunikat o awarii. Wpłaty na koncie nie ma pieniędzy tez nie ma ... Kwota którą wpłacałam to 2 tys . Po kontakcie z infolinią mam oczekiwać dwa tygodnie na rozpatrzenie reklamacji ... ludzie zlitujcie się przecież to nie jest 100 zł to są pieniądze na życie ... pomocy
Odpowiedz
0 Lajków
Slowik92
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 423 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomaty - brak środków do życia

Przykro mi, ze spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Podaj proszę numer reklamacji, którą złożyłaś na infolinii. Postaramy się przyspieszyć sprawę.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 420 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy