Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz

Nagroda użytkownika miesiąca

Witam w grudniu dostałam wiadomość prywatną od menadżera społeczności JoannaZ w sprawie niespodzianki za aktywność na forum. Poproszono mnie o adres domowy do wysyłki. W styczniu dostałam kolejną wiadomość że podobno paczka wróciła do nadawcy. Nie otrzymałam żadnej przesyłki ani awiza że cokolwiek do mnie było nadane. Niestety JoannaZ nie odpowiada na wiadomości. Czy jest to faktycznie że osoby są nagradzane czy po prostu wyłudzanie danych adresowych?
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 1 z 8 (9 499 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

Cześć @Alutka11 użytkownicy faktycznie są nagradzani w konkursie użytkownik miesiąca. Przesyłka, którą wysyłaliśmy do Ciebie nie jest jednak związana z tym konkursem. Po prostu staramy się pamiętać o osobach aktywnych w naszej Społeczności przy innych okazjach Emotikon: Szczęśliwy Nie martw się, przesyłka została nadana na wskazany nowy adres. Spodziewaj się jej w tym tygodniu. Niestety gdy wysyłaliśmy kurierem na pierwszy adres podany przez Ciebie - przesyłka wróciła do nas Emotikon: Smutny
---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 2 z 8 (9 488 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

Aha rozumiem, nie dostawałam odpowiedzi na wiadomości dlatego zmartwiło mnie że podałam dane adresowe.. dziękuję zatem za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 3 z 8 (9 480 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

JoannaZ czy mogłabym prosić o nr przesyłki w wiadomości prywatnej? Ponieważ poprzednio kurier nie zostawił nawet awiza że był ani żadnej informacji a w domu jestem cały czas.
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 4 z 8 (9 431 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

@Alutka11 była to przesyłka kurierska, nie Pocztą Polską, dlatego nie było awizo. Nie znamy Twojego telefonu dlatego też kurier nie mógł informować o nadchodzącym doręczeniu. Więcej informacji przekażę wkrótce w wiadomości prywatnej.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 5 z 8 (9 420 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

JoannaZ nawet kurier ma obowiązek zostawienia informacji że była próba doręczenia, powinny być dwie próby. Tutaj nie było żadnej niestety. Czekam zatem na wiadomość prywatną.
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 6 z 8 (9 411 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

[ Edytowane ]

@Alutka11 dzięki za update na priv. Cieszę się, że paczka dotarła. Pozdrawiamy Emotikon: Szczęśliwy

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 7 z 8 (9 164 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

Tak dziękuję za wyróżnienie i pozdrawiam!Emotikon: Szczęśliwy
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 8 z 8 (9 125 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy