Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz

Anulowanie zastrzeżenia dowodu osobistego

Witam, przypadkiem zastrzegłem  swój dowód osobisty  przy usuwaniu konta i mam teraz problem ponieważ konta już nie ma i nie wiem co mam teraz zrobić aby go odblokować.

Odpowiedz
0 Lajków
Maczal8581
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-05-2023
Wiadomość 1 z 2 (4 048 wyświetleń)

Re: Anulowanie zastrzeżenia dowodu osobistego

Jeżeli chcesz odwołać zastrzeżenie dowodu osobistego, możesz to zrobić na 2 sposoby: 
1. w Moim ING (jeśli masz jeszcze dostęp) korzystając z opcji „Prześlij dokumentny” – tę opcję znajdziesz, wybierając kolejno: Wiadomości -> Napisz do nas -> Prześlij dokumenty
2. placówce bankowej – miejscu spotkań
 

Jeśli skorzystasz z opcji „Prześlij dokumenty” w Moim ING, proszę pamiętać o wytycznych:

* tytuł wiadomości powinien brzmieć: Odwołanie zastrzeżenia dokumentu
* w treści proszę wpisać: typ dokumentu (dowód, paszport), seria i numer dokumentu
* w załącznikach: zdjęcia/skany dwóch stron dokumentu tożsamości

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
62
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (3 883 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy