10-06-2018 19:04
Hej., brakuje mi pokazania najnowszych wątków z całęgo forum. Tak było na starym mbankowym (niech spoczywa w spokoju) forum.
Dzięki temu nie musiałby, skanować tytuł po tytule. Jeżeli gdzieś jest taka opcja to proszę o wskazanie i przepraszam za spam
13-06-2018 06:25
@edmund_dantes Po zalogowaniu do Społeczności w banerze na górze strony znajdziesz "SPRAWDŹ CO NOWEGO". Dzięki temu możesz przejrzeć najnowsze nieprzeczytane wpisy i dyskusje.
02-11-2019
13:06
– ostatnio edytowany
02-11-2019
13:43
przez
WiolettaS
W sumie to przydałby się dział z sugestiami od klientów i ewentualnie pracowników.
Coś w stylu systemu sugestii kaizen.
Warto spróbować
Dzień dobry
Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)
pozdrawiam
Rafał
05-12-2025Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc
... 04-12-2025Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest.
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al