Odpowiedz

Przedstaw się

Cześć! W tym miejscu możesz przywitać się z użytkownikami Społeczności ING, napisać parę słów o sobie i poznać innych użytkowników.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Były menedżer społeczności
Były menedżer społeczności icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 1 z 29 (76 098 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Cześć, poznaliśmy się na parapetówce - ale to fajnie zabrzmiało Emotikon: Mrugający To było bardzo ciekawe doświadczenie a czas spędzony z Wami uważam do najlepiej wykorzystany w ostatnim czasie.

Pozdrawiam z Łodzi.
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 2 z 29 (76 085 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Podobnie jak, @pd, dziękuję za spotkanie. Było bardzo fajnie, ciekawie i... motywująco Emotikon: Mrugający
Pozdrowienia z Bielska-Białej

webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 3 z 29 (76 079 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Cześć,
Powrót z parapetówy był dziś dość ciężki ale cała impreza bardzo pozytywna i motywująca Emotikon: Szczęśliwy
Pzdr.
tomasz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
4
29-10-2015
Wiadomość 4 z 29 (76 066 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Aha... gdzie jest mój badge? Emotikon: Mrugający

tomasz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
4
29-10-2015
Wiadomość 5 z 29 (76 060 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Dołączam się do pytania Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 6 z 29 (76 056 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Grawerują się Emotikon: Mrugający
PawełS
Były menedżer społeczności
Były menedżer społeczności icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 7 z 29 (76 052 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Hej,

 

dzięki za ciekawe spotkanieEmotikon: Szczęśliwy

 

I przyłączam się do pytania o badża 

Odpowiedz
0 Lajków
Fildon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
29-10-2015
Wiadomość 8 z 29 (76 045 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

Ja już mam badge, był w Powiadomieniach Emotikon: Szczęśliwy

 

BTW strona słabo wygląda na mobile, mam nadzieję, że będzie z tym lepiej Emotikon: Mrugający 

 

sobolowy
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
29-10-2015
Wiadomość 9 z 29 (76 031 wyświetleń)

Re.: Przedstaw się

TEN badż dopiero przyjdzie.

Dzięki za sugestię odnośnie mobajla.
Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Były menedżer społeczności
Były menedżer społeczności icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 10 z 29 (76 033 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

06-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026