27-10-2015 13:49
Cześć! W tym miejscu możesz przywitać się z użytkownikami Społeczności ING, napisać parę słów o sobie i poznać innych użytkowników.
29-10-2015 15:39
29-10-2015 16:03
Podobnie jak, @pd, dziękuję za spotkanie. Było bardzo fajnie, ciekawie i... motywująco ![]()
Pozdrowienia z Bielska-Białej
29-10-2015 17:16
29-10-2015 17:17
Aha... gdzie jest mój badge? ![]()
29-10-2015 17:19
29-10-2015 17:22
29-10-2015 19:11
Hej,
dzięki za ciekawe spotkanie![]()
I przyłączam się do pytania o badża
29-10-2015 21:14
Ja już mam badge, był w Powiadomieniach ![]()
BTW strona słabo wygląda na mobile, mam nadzieję, że będzie z tym lepiej
29-10-2015 21:19
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo