Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

pożyczka - przedłużona umowa okresu próbnego

Cześć

W warunkach pożyczki gotówkowej ing jest oświadczenie iż nie jestem na okresie próbnym.

Czy jeśli mam umowę od 22 marca br na trzy miesiące do 21 czerwca i dostałem, mam już podpisaną umowę na kolejne dwa lata to w momencie kiedy wciąż jestem niejako czasowo w widełkach czasowych umowy na okres próbny to jestem z definicji w okresie próbnym spełniającym zakres definicji z warunków oświadczenia? Czyli, że de facto nie mogę wziąć tej pożyczki?

 

Drugim pytaniem jest czy w momencie kiedy mam umowę od 22 marca to dostałem dwa "pełne" przelewy wynadrodzenia i jeden 1/3, czy to wystarczy by wziąć drobną pożyczkę gotówkową na poziomie moich dwóch wypłat "pełnych"?

Odpowiedz
0 Lajków
Jerry11
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-06-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 883 wyświetleń)

Re: pożyczka - przedłużona umowa okresu próbnego

@Jerry11 Wniosek o pożyczkę będziesz mógł złożyć, gdy Twoja nowa umowa wejdzie w życie, czyli po 21 czerwca. Do zdolności kredytowej bierzemy średnią z wynagrodzenia za 3 ostatnie pełne miesiące więc, żeby ta brakująca część wynagrodzenia nie obniżyła Twojej zdolności zaczekaj na pozostałą część. Każdy wniosek sprawdzamy indywidualnie. Decyzję kredytową udzielimy Ci maksymalnie do dwóch dni roboczych po złożeniu wniosku. Życzę Ci pozytywnej decyzji kredytowej i realizacji swoich planów z naszą pożyczką 😊

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 856 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy