02-01-2017 09:34
Witam, chciałabym wziąć pożyczkę gotówkową 10 000zł na okres 24 miesięcy, mam jednak dwa pytania odnośnie tego:
1. Czy jest możliwość "zamrożenia" pierwszej raty pożyczki i jeśli tak to na maksymalnie jaki okres? Krótko mówiąc czy jest możliwe wzięcie pożyczki, a pierwszą jej ratę spłacić np dopiero po 3 miesiącach od otrzymania pieniędzy?
2. Czy jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki i z ew. jakimi kosztami się to wiąże? Można przykładowo po 3 miesiącach od wzięcia pożyczki dokonać jej całkowitej spłaty?
Pozdrawiam
03-01-2017 09:50
Odpowiadając na powyższe pytania
1. Czy jest możliwość "zamrożenia" pierwszej raty pożyczki i jeśli tak to na maksymalnie jaki okres? Krótko mówiąc czy jest możliwe wzięcie pożyczki, a pierwszą jej ratę spłacić np dopiero po 3 miesiącach od otrzymania pieniędzy?
Niestety nie ma takiej możliwości.
2. Czy jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki i z ew. jakimi kosztami się to wiąże? Można przykładowo po 3 miesiącach od wzięcia pożyczki dokonać jej całkowitej spłaty?
Pożyczkę można spłacić wcześniej, w dowolnie wybranym terminie. Spłaty można dokonać w części lub całości. Nie ponosi się w związku z tym żadnych dodatkowych opłat.
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026