Odpowiedz
Highlighted

pożyczka gotówkowa - pytanie

Witam, chciałabym wziąć pożyczkę gotówkową 10 000zł na okres 24 miesięcy, mam jednak dwa pytania odnośnie tego:

1. Czy jest możliwość "zamrożenia" pierwszej raty pożyczki i jeśli tak to na maksymalnie jaki okres? Krótko mówiąc czy jest możliwe wzięcie pożyczki, a pierwszą jej ratę spłacić np dopiero po 3 miesiącach od otrzymania pieniędzy?

2. Czy jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki i z ew. jakimi kosztami się to wiąże? Można przykładowo po 3 miesiącach od wzięcia pożyczki dokonać jej całkowitej spłaty?

Pozdrawiam 

Odpowiedz
0 Lajków
kaskers56
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
02-01-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 040 wyświetleń)
Highlighted

Re.: pożyczka gotówkowa - pytanie

Odpowiadając na powyższe pytania

1. Czy jest możliwość "zamrożenia" pierwszej raty pożyczki i jeśli tak to na maksymalnie jaki okres? Krótko mówiąc czy jest możliwe wzięcie pożyczki, a pierwszą jej ratę spłacić np dopiero po 3 miesiącach od otrzymania pieniędzy?

Niestety nie ma takiej możliwości.

2. Czy jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki i z ew. jakimi kosztami się to wiąże? Można przykładowo po 3 miesiącach od wzięcia pożyczki dokonać jej całkowitej spłaty?

Pożyczkę można spłacić wcześniej, w dowolnie wybranym terminie. Spłaty można dokonać w części lub całości. Nie ponosi się w związku z tym żadnych dodatkowych opłat.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MirosławP
Moderator
Moderator icon
446
130
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (3 963 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy