Odpowiedz

kredyt spłata

Witam.

Wziełem kredyt przez internet w wniosku zaznaczłem prowizja kredytowana przez bank i gdzie terz gdzie wysyłać pieniadze zeby spłacać kredy ? gdzie to sprawidzić?

 

Pozdrawiam.

Czekam na odp.

Odpowiedz
0 Lajków
dawidxmenx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-05-2017
Wiadomość 1 z 3 (4 242 wyświetleń)

Re.: kredyt spłata

[ Edytowane ]

Jeżeli wnioskowałeś o pożyczkę, przez bankowość internetową, ratę powinniśmy pobierać automatycznie. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość przez bankowość internetową, sprawdzimy to w systemie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (4 148 wyświetleń)

Re.: kredyt spłata

W operacjach zaplanowanych, klikając na kolejne miesiące powinieneś dostrzec zaplanowane zlecenie stałe.

Ikona z kredytem powinna ci się pojawić po jednym lub dwóch dniach na głównym ekranie po zalogowaniu. Tam znajdziesz wyczerpujące informacje.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (4 102 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy