Odpowiedz

Zwrot prowizji

[ Edytowane ]
Witam mam pytanie odnośnie zwrotu prowizji. Z mężem wzięliśmy w ING ogólnie trzy kredyty w latach 2011-2014 do jednego z kredytów posiadam numer umowy ale dwóch pozostałych nie, ponieważ było to już kilka lat temu,czy mogę uzyskać numery umów do tych kredytów? I w jaki sposób? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
olaolak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 974 wyświetleń)

Re: Zwrot prowizji

Numer pożyczki którą spłaciłaś możemy dla Ciebie sprawdzić jeśli napiszesz do nas przez czat, w Moim ING. Ikonę czata znajdziesz po zalogowaniu w prawym, dolnym rogu. W takim sam sposób możemy przyjąć zgłoszenie zwrotu prowizji za wcześniejszą spłatę pożyczki. Czatujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-24:00, w soboty 8:00-22:00. Jeśli nie korzystasz z naszej bankowości, zgłoszenie w tej sprawie przyjmiemy podczas rozmowy telefonicznej, pod numerem (32) 357 00 69. Specjaliści na naszej infolinii są dostępni całą dobę. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 933 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt Hipoteczny

Wnioskami o kredyt hipoteczny zajmują się specjaliści w placówkach bankowych. Prosimy skontaktuj się z doradcą, z którym składałaś wniosek. 

05-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Otrzymaliśmy wiadomość, że w Twojej sprawie została wysłana odpowiedź.

05-06-2026
Re: Kredyt Hipoteczny

Czyli nie ma odpowiedzi na to pytanie? Troche to dziwne bo jednak powinna być jednoznaczna, tym bardziej od moderatora 

05-06-2026