Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

[ Edytowane ]

Dzień dobry.

Pytanie, czy jest możliwość zmiany harmonogramu spłat pożyczki? Dokładnie chodzi mi o zmianę dnia spłaty np. Z 10 na 28 dzień miesiąca? Mam 6 pożyczek i chciałbym to uporządkować, tak aby wszystko było opłacane jednego dnia.

Odpowiedz
0 Lajków
Vexus81
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-08-2022
Wiadomość 1 z 3 (4 181 wyświetleń)

Re: Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

Wniosek o zmianę dnia płatności raty możesz złożyć w placówce bankowej - miejscu spotkań, najpóźniej dzień przed płatnością obecnej raty. Taki aneks jest bezpłatny.
Jeśli masz pożyczkę wspólnie z drugą osobą udaj się razem z nią do placówki bankowej w celu złożenia i podpisania aneksu.

Dodam, że przesunięcie dnia płatności nie zwalnia Cię z obowiązku spłaty raty w miesiącu, w którym składasz wniosek.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (4 128 wyświetleń)

Re: Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

"Dodam, że przesunięcie dnia płatności nie zwalnia Cię z obowiązku spłaty raty w miesiącu, w którym składasz wniosek"

 

Za taka radę to ja dziękuję... bo akurat spłacam raty zgodnie z harmonogramem, i moje pytanie dotyczyło tylko tematu zmiany dnia spłaty raty.

Odpowiedz
0 Lajków
Vexus81
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-08-2022
Wiadomość 3 z 3 (4 122 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy