Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Wniosek przez internet kredyt gotówkowy we 2 osoby.

Witam, czy da się za pośrednictwem internetu złożyć wniosek kredytowy o kredyt gotówkowy we 2 (niespokrewnione) osoby? Obydwoje posiadamy konto w ING, jednak z braku czasu ze względu na 2 różne zmiany chcieliśmy wniosek złożyć przez internet, a jedynie dostarczyć zaświadczenia o zatrudnieniu  i  podpisać umowę. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Conneus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 250 wyświetleń)

Re: Wniosek przez internet kredyt gotówkowy we 2 osoby.

Dziękuję za zainteresowanie ofertą. 
Jeśli chcecie wnioskować o pożyczkę gotówkową we dwójkę, muszę zaprosić Was do oddziału. W przypadku naszych klientów najczęściej weryfikujemy dochody na podstawie wpływów na konto w naszym banku. Czasami jednak możemy potrzebować zaświadczenia o źródle i wysokości dochodu (formularz do wypełnienia znajdziesz tutaj w zakładce "Inne dokumenty" https://www.ing.pl/indywidualni/tabele-i-regulaminy/regulaminy). Jeśli chcecie uniknąć oczekiwania w kolejce, możesz umówić spotkanie w oddziale. Wystarczy, że napiszesz do nas w tym celu na czacie w Moim ING. Specjalista będzie na Was czekał w wybranym przez Ciebie terminie.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 229 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy