Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Witam błąd aplikacji podczas ustawienia wiadomości raty

Witam ostatnio przez smartphone brałem pożyczkę na małą sumę. Armata tej pożyczki miała wynosic 55 zł wraz z ubezpieczeniem. Podczas gdy bank formanlie wszystko zaakceptował w szczegółach kredyty zobaczyłem że moje raty są ustawione na 123 zł i raz już taka rata została mi pobrana. Czy jest moziliwosc zwrócenia się w sprawie korekty raty kredytu?
Odpowiedz
0 Lajków
Bercik13PL
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 917 wyświetleń)

Re: Witam błąd aplikacji podczas ustawienia wiadomości raty

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej pożyczki. Jeżeli zaakceptowałeś umowę o pożyczkę z innymi warunkami niż masz obecnie, to proszę Cię o kontakt przez:

- Moje ING - Wiadomości lub przez czata (po zalogowaniu prawy dolny róg),

- telefonicznie 32 357 00 69 lub

- z naszym oddziałem.

Sprawdzimy Twój wniosek oraz uruchomioną pożyczkę.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
684
124
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 872 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny przy rozdzielności majatkowej

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 

Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz się umówić w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojeg

...

07-04-2026
Kredyt hipoteczny przy rozdzielności majatkowej

Dzień dobry,

Chciałam zapytać o taką sytuację - małżonkowie mający rozdzielność majątkową chcą nabyć nieruchomość. Jedna osoba płaci za swoją połowę gotówką, a druga bierze kredyt hipoteczny. Czy zabez

...

07-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Prosimy, zgłoś nam to przez czat w Moim ING i zapiszemy zgłoszenie techniczne. Nie mieliśmy podobnych sygnałów.

05-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy