Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Sugestia podniesienia dochodu ING Banku i lepsza oferta dla Klientów.

W dobie pandemii moim zdaniem łatwo uzyskać efekt z tematu niniejszego posta, jeżeli decydenci ING to szybko ogarną bo kolejną dekadę nikt się nie odważył tego zrobić w ING Banku. Być może specjaliści z ING Banku wykorzystają ten pomysł do innych ofert kredytowych.

Chodzi o oferty na KLIK na rachunkach osób prowadzących działalność gospodarczą dotyczących linii kredytowej dla firm, polegający na tym żeby umożliwić klientowi banku podniesienie wysokości linii kredytowej na tych samych warunkach co ma już aktualnie.

Prawdopodobny EFEKT:

1 - KLIENT NIE CZUJE SIĘ OSZUKIWANY, że bank zabiera mu najczęściej lepsza ofertę, czyli niższe odsetki zawyżając je do aktualnej wysokości z tabeli opłat w części linii którą już posiada (to jest taka informacja trochę ukryta przez bank, ponieważ nigdzie nie jest opisana i przy odnawianiu linii nie ma wysokości odsetek wyświetlonych na ekranie, tak jak się wyświetla w pożyczkach, być może, aby klient nie zrezygnował z podwyższenia linii);

2 - BANK ZARABIA więcej ponieważ:

- większa wysokość linii rekompensuje niższe odsetki (przynajmniej w części);

- zyskuje od razu 2% prowizji;

- brak ryzyka ponieważ klient w tej ofercie już ma zdolność kredytową;

- zyskuje reputację uczciwego banku co w tych czasach jest bezcenne bo nie zmienia na niekorzyść klienta aktualnej oferty;

- zyskuje formę reklamy, ponieważ przedsiębiorcy szybko się komunikują w związku z atrakcjami finansowymi i z nich korzystają;

- zyskuje nowych klientów poprzez wychwalanie oferty przez aktualnych klientów i sprzedaż bieżącej oferty nowym firmą.

 

Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju.

Odpowiedz
0 Lajków
Rich
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
04-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 541 wyświetleń)

Re: Sugestia podniesienia dochodu ING Banku i lepsza oferta dla Klientów.

Dziękujemy za sugestię. Przekażemy ją, gdzie trzeba Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 453 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy