Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Spłacone zajęcie egzekucyjne a kredyt gotówkowy/karta kredytowa

Witam piszę z takim otóż zapytaniem.

W listopadzie ubiegłego roku wszedł mi komornik na konto (tylko i wyłącznie na konto nie wysyłał informacji do BIK'u ) miałem zajęcie egzekucyjne które spłaciłem następnego dnia. Komornik zaraz po spłacie wysłał pismo że zajęcie zostało spłacone i konto miałem odblokowane już po 4 dniach. Pełna wypłata cały czas wpływa na konto i tu rodzi się problem. Po jakim czasie po spłaconym zajęciu mogę się starać o kredyt gotówkowy/kartę kredytową ? Ponieważ jak próbuję złożyć wniosek wyskakuje "

  • Brak możliwości wnioskowania o zobowiązanie kredytowe. Zgodnie z art.10 ustawy o kredycie konsumenckim, odmowa udzielenia kredytu konsumenckiego dokonana została między innymi na podstawie informacji zawartych w wewnętrznym zbiorze danych Banku

"

W BIK'u posiadam bdb historię kredytową (510pkt).

Odpowiedz
0 Lajków
PiotrW
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
23-08-2017
Wiadomość 1 z 5 (24 449 wyświetleń)

Re.: Spłacone zajęcie egzekucyjne a kredyt gotówkowy/karta kredytowa

Czy egzekucja była z tytułu posiadanego produktu kredytowego w ING?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 5 (24 445 wyświetleń)

Re.: Spłacone zajęcie egzekucyjne a kredyt gotówkowy/karta kredytowa

[ Edytowane ]
Nie zajecie bylo przez dług w spółdzielni mieszkaniowej de facto nie mój bo z rodziców na mnie przeszedł. A opóźnionej spłaty w kredytach/rachunkach nigdy nie miałem.
Odpowiedz
0 Lajków
PiotrW
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
23-08-2017
Wiadomość 3 z 5 (24 384 wyświetleń)

Re.: Spłacone zajęcie egzekucyjne a kredyt gotówkowy/karta kredytowa

Nie jestem pracownikiem banku, ale znam przypadki gdzie tego typu komunikat pojawiał się podczas samej egzekucji, bądź do miesiąca po niej. Średnio po miesiącu można już było złożyć wniosek i otrzymać pozytywną weryfikacje. Znam te przypadek długo letnich egzekucji na 10-20 tyś w innych bankach i tam po spłaceniu produkty kredytowe miały pozytywne rozpatrzenie w przepisałach 6-10 miesięcy. Dodam źe Bik mieli paskudny . Mój post nie wnosi wiele, ponieważ znam takich spraw bardzo dużo, każda jest inna i ma inny koniec.  

Skorzystsj z zakładki wiadomości w Moim ING, opisz sytuacje, możliwe że zawisło, coś w systemie. Warto się tym zainteresować i nawet spróbować wniosek złożyć w oddziale. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 5 (24 354 wyświetleń)

Re: Re.: Spłacone zajęcie egzekucyjne a kredyt gotówkowy/karta kredytowa

Przez forum nie będziemy mogli udzielić Ci jednoznacznej odpowiedzi. 

Skontaktuj się z nami np. przez Moje ING (Wiadomości - Napisz wiadomość). Sprawdzimy, co jest powodem decyzji negatywnej. 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (24 297 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy