Odpowiedz

Samochód w najem długoterminowy

Jakiś czas temu rozglądałem się za samochodem w leasingu, ale przeglądam sobie oferty różnych firm i widzę, ze wiele z nich oferuje opróćz leasingu opcję wynajmu długoterminowego. Czy ktoś może korzystał z tej opcji?
Brałbym pod uwagę wynajem samochodu na rok. Dodam, ze zastanawiam się nad skorzystaniem z najmu w masterlease

Odpowiedz
0 Lajków
volv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
05-12-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 277 wyświetleń)

Re.: Samochód w najem długoterminowy

Jak to wygląda w sytuacji najmu na osobę prywatną?
Odpowiedz
0 Lajków
volv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
05-12-2024
Wiadomość 2 z 2 (1 148 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Czas analizy - ścieżka standardowa

Prosimy, w tym temacie napisz do naszych specjalistów z działu hipotek. Są oni dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze w godzinach 8:00 - 18:00. Specjaliści z działu hipotek są również dostępni po

...

31-07-2026
Re: Czas oczekiwania na zwrot nadpłaty spłaconego kredytu gotówkowego

Napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING, sprawdzimy czy już możemy przeksięgować nadpłatę. Jeśli chodzi o proporcjonalny zwrot prowizji za udzielenie kredytu przy wcześniejszej spłacie, to fa

...

31-07-2026
Re: warunek kredytowy

W tej sprawie skontaktuj się z naszymi specjalistami na czacie w Moim ING, sprawdzą warunek w systemie. Czat w temacie kredytów hipotecznych jest dostępny w dni robocze od 8:00 do 18:00.

31-07-2026