23-12-2025 09:37
Jakiś czas temu rozglądałem się za samochodem w leasingu, ale przeglądam sobie oferty różnych firm i widzę, ze wiele z nich oferuje opróćz leasingu opcję wynajmu długoterminowego. Czy ktoś może korzystał z tej opcji?
Brałbym pod uwagę wynajem samochodu na rok. Dodam, ze zastanawiam się nad skorzystaniem z najmu w masterlease
05-01-2026 09:58
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026