20-09-2016 09:26
Złożyłam wniosek na pożyczkę i dostałam decyzję o pozytywnym rozpatrzeniu. Żeby dopełnić formalności muszę zgłosić sie do banku żeby podpisać umowę. Tak się jednak złożyło, że chcę zrezygnować i nie brac pożyczki. Czy muszę to gdzieś zgłosić, czy po jakimś czasie wniosek wygaśnie ? I czy bank może żądać odemnie jakieś kwoty za ropatrzenie wniosku lub rezygnację ?
21-09-2016 06:44
Decyzja kredytowa jest ważna 30 dni. Jeżeli do tego czasu nie podpiszesz umowy, zamkniemy Twój wniosek.
Nie pobieramy opłaty za rozpatrzenie wniosku o pożyczkę.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026