Odpowiedz

Pozyczka na.klik

Witam mam ocerte 5890 na klik i chcialem.sie zapytac jak wyglada akceptacja takiego wniosku czy ktos dzwoni ? Czy poprzez sms ? I czy dokumenty sa wysylane do.domu ?
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 2 z 5 (7 653 wyświetleń)

Pozyczka na.klik

Witam jestem zainteresowany pozyczka na klik i mam pare pytan.pierwsze jak wyglada akceptacja wniosku ktos do mnie zadzwoni czy poprzez kod sms ? I drugie pytanie czy do domu zostana wyslane jakies dokumenty czy tylko te na meila ?
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 1 z 5 (7 615 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

[ Edytowane ]
Oferta na klik to uproszczona oferta.
Nikt nie dzwoni i wszystko odbywa się automatycznie. Umowa oraz regulwcje pojawiają się przed akceptacją oferty. Umowę zatwierdzasz SMSem. Pieniążki otrzymujesz na konto do dwóch dni, ale zazwyczaj są po 15 minutach. Cała dokumentację kredytu wraz z umową, znajdziesz w folderze moje dokumenty w bankowości elektronicznej.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (7 651 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

Dziekuje za odpowiedz czyli zadne dokumenty nie sa wysylane na adres zamieszkania ? Pytam.poniewaz aktualnie jestem w delegacji i mialbym.problem.z odebraniem.
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 4 z 5 (7 646 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

Wszystko odbywa się online.
Pamiętaj aby wybrać dogodna dla siebie datę płatności rat, gdyż ta data zostanie uszyta przy utworzeniu przez system zlecenia stałego. Bank automatycznie będzie pobierał ratę z konta.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (7 641 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy