Odpowiedz

Pozyczka na.klik

Witam mam ocerte 5890 na klik i chcialem.sie zapytac jak wyglada akceptacja takiego wniosku czy ktos dzwoni ? Czy poprzez sms ? I czy dokumenty sa wysylane do.domu ?
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 2 z 5 (7 712 wyświetleń)

Pozyczka na.klik

Witam jestem zainteresowany pozyczka na klik i mam pare pytan.pierwsze jak wyglada akceptacja wniosku ktos do mnie zadzwoni czy poprzez kod sms ? I drugie pytanie czy do domu zostana wyslane jakies dokumenty czy tylko te na meila ?
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 1 z 5 (7 674 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

[ Edytowane ]
Oferta na klik to uproszczona oferta.
Nikt nie dzwoni i wszystko odbywa się automatycznie. Umowa oraz regulwcje pojawiają się przed akceptacją oferty. Umowę zatwierdzasz SMSem. Pieniążki otrzymujesz na konto do dwóch dni, ale zazwyczaj są po 15 minutach. Cała dokumentację kredytu wraz z umową, znajdziesz w folderze moje dokumenty w bankowości elektronicznej.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (7 710 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

Dziekuje za odpowiedz czyli zadne dokumenty nie sa wysylane na adres zamieszkania ? Pytam.poniewaz aktualnie jestem w delegacji i mialbym.problem.z odebraniem.
Odpowiedz
0 Lajków
Besiktas1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
07-03-2018
Wiadomość 4 z 5 (7 705 wyświetleń)

Re.: Pozyczka na.klik

Wszystko odbywa się online.
Pamiętaj aby wybrać dogodna dla siebie datę płatności rat, gdyż ta data zostanie uszyta przy utworzeniu przez system zlecenia stałego. Bank automatycznie będzie pobierał ratę z konta.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (7 700 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy