Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka vs kredyt - jak finansujecie swoje cele?

W jakich sytuacjach sięgacie po pożyczkę lub kredyt i na jekie cele je przeznaczacie?

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 1 z 3 (7 922 wyświetleń)

Re.: Pożyczka vs kredyt - jak finansujecie swoje cele?

Ja nigdy nie korzystam z kredytów, jak na coś mnie nie stać to oszczędzam, odkładam kaskę aż uzbiera się odpowiednia ilość co może czasem trwać długo... Dla przykładu mam jeden taki cel, odkładam na niego już 5 lat albo dłużej. Wiem, mogłem wziąć kredyt ale nie, nie i już Emotikon: Mrugający a swój cel osiągnę.
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (7 910 wyświetleń)

Re.: Pożyczka vs kredyt - jak finansujecie swoje cele?

Ile ludzi tyle podejść do pożyczki Emotikon: Szczęśliwy
podziwiam za cierpliwość.

Niestety mam odwrotnie. Wizja realizacji własnego marzenia za x lat, tylko i wyłącznie ze względów finansowych, skłania mnie do skorzystania z dodatkowego źródła.
Sentencja "nie odkładaj życia na potem" odzwierciedla moje podejście do pożyczki.
Odpowiedz
0 Lajków
stokrotka
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
3
3
30-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (7 882 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy