Odpowiedz

Pożyczka przy umowie zleceniu

Cześć,

 

Jaki jest minimalny okres trwania współpracy z jednym zleceniodawcą przy staraniu się o pożyczkę? Czy pożyczka może być udzielona na okres dłuższy niż aktualna umowa?

 

Współpracuję z jednym zleceniodawcą od prawie roku (w sierpniu będzie rok) w tym czasie podpisałem 4 umowy (1 msc, 3 msc, 12 msc -> 3 msc, 12 msc), aktualna umowa kończy mi się w lutym 2017 roku.

 

Jeśli muszę przepracować rok, to powiedzmy że we wrześniu złożę wniosek o pożyczkę, która może być udzielona na pozostały okres umowy - czyli 5 miesięcy. Przecież to nie ma sensu.

 

Adam

Odpowiedz
0 Lajków
gienq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
07-06-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 297 wyświetleń)

Re.: Pożyczka przy umowie zleceniu

@gienq Jeżeli źródłem Twojego dochodu jest umowa cywilnoprawna i minie 12 miesięcy pracy u jednego zleceniodawcy to możesz złożyć wniosek o pożyczkę. Jeżeli na dzień złożenia tego wnosku umowa będzie przynajmniej na 3 miesiące do przodu to możemy przygotować ofertę również na okres dłuższy. Taki wniosek możesz złożyć w naszym oddziale.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 257 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy