Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka na okres dłuższy niż 5 lat

Dlaczego Bank nie chce mi udzielić pożyczki gotówkowej na większą niż 60 ilość rat? Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony od 2,5 roku.Mam już kilka produktów z ING, konto od 10 lat, nie zalegam z płatnościami, teoretycznie mam żądaną zdolność kredytową.

Odpowiedz
0 Lajków
ewka_82
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 508 wyświetleń)

Re: Pożyczka na okres dłuższy niż 5 lat

Na podstawie oceny zdolności kredytowej przygotowujemy ofertę dla Ciebie. Na ostateczną decyzję ma wpływ między innymi Twój dochód, staż pracy, status mieszkaniowy, obsługa Twoich dotychczasowych zobowiązań i wiele innych czynników. Jeśli zależy Ci na dłuższym okresie kredytowania, napisz do nas na czacie w Moim ING lub zadzwoń 32 357 00 69. Sprawdzimy, czy możemy zaproponować inne rozwiązanie. 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 405 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy