Odpowiedz

Pożyczka na klik a kredyt hipoteczny

Mam pytanie mamy z mężem osobne konta ale jeden wspólny kredyt hipoteczny czy mogę wnioskować o pożyczkę na klik bez zgody współmałżonka? czy mąż będzie miał na swoim koncie wzgląd w moją pożyczkę przy hipotecznym mamy oboje na swoich kontach harmonogramy spłat itp??

Odpowiedz
0 Lajków
Moni
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
11-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 577 wyświetleń)

Re: Pożyczka na klik a kredyt hipoteczny

Jeżeli masz u nas tylko wspólny kredyt hipoteczny z mężem, to możesz sama złożyć wniosek o pożyczkę na kwotę poniżej 50 000 zł. Jeżeli macie rozdzielność majątkową, to w Moim ING możesz złożyć wniosek do 60 000 zł, a w oddziale do 160 000 zł – przedstawisz dokument potwierdzający rozdzielność majątkową.

Twój mąż nie będzie miał wglądu w Twoją pożyczkę, bo nie będzie współkredytobiorcą.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 503 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy